Jauno mediju mākslas doktorantes simpozijā “Reality Turn” Lūznavā

Jauno mediju mākslas programmas doktorantes Maija Demitere un Paula Vītola 15. maijā piedalījās starptautiskajā mākslas simpozijā “Reality Turn” (“Realitātes pagrieziens”), prezentējot savu pētījumu ietvaros veiktos praktiskos darbus un pētījumu rezultātus.

Simpozijā piedalījās ap simts dalībnieki, mākslinieki, dizaineri, digitālās mākslas teorētiķi no Latvijas, Francijas un Īrijas, trim valstīm, kas iesaistījušās projektā “European Connections in Digital Arts –EUCIDA”. Projekta partneri ir digitālās mākslas centri Dublinā (Īrija), Belfortā (Francija) un Rēzeknes novada pašvaldība.

Projekta “European Connections in Digital Arts – EUCIDA (Digitālā māksla aptver Eiropu)” norises laiks ir no 2016. gada 1. jūlija līdz 2019. gada 31. decembrim. Kopējais projekta budžets ir 344 000 EUR, no kuriem 41 000 EUR ir Rēzeknes novada pašvaldības līdzfinansējuma daļa, un 41 885 EUR ir ES programmas “Radošā Eiropa” finansējums. Vairāk informācijas mājas lapā www.rezeknes novads.lv, kontos sociālajos tīklos https://www.facebook.com/eucidaproject/